У селі Козарі відкрили анотаційну дошку отця Єремії Ломницького, ЧСВВ

19 серпня 2024, 11:22 46

У четвер, 15 серпня, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин здійснив архипастирський візит у парафію Святої Параскеви, що у с. Козарі, Букачівецького протопресвітеріату, де урочисто здійснив освячення пам’ятної дошки слуги Божого о. Єремії Ломницького, ЧСВВ (1860–1916).

У селі Козарі відкрили анотаційну дошку отця Єремії Ломницького, ЧСВВ

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської архиєпархії.

Преосвященнішого владику Володимира на подвір’ї святині під звуки церковних дзвонів радо вітали діти, адміністратор парафії о. Назарій Мицко, місцева влада, дирекція ліцею з педагогічним колективом, парафіяни храму Святої Параскеви та гості.

Варто додати, що о. Єремія впродовж кількох років був вчителем у Козарівській школі.

На згадку про урочистий день та освячення дошки всі присутні отримали пам’ятні буклети про священника, вчителя та монаха.

Архиєрей розповів, що триває беатифікаційний процес о. Єремії Ломницького, ЧСВВ.

За сприяння у виготовленні та встановленні пам’ятної дошки митрополит Володимир грамотою відзначив п. Ярослава Коретчука.

На завершення владика Володимир уділив благословення усім присутнім.