На Старосамбірщині відбулася проща до Української Кальварії

13 серпня 2024, 09:00 222

11 серпня в с. Губичі на Старосамбірщині відбулася проща Самбірсько-Дрогобицької єпархії до Української Кальварії, де Пресвята Богородиця прославлена в Пацлавській чудотворній іконі.

На Старосамбірщині відбулася проща до Української Кальварії

Про це повідомляє пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

У ювілейній, 25-й, прощі до святого місця, яка розпочалася «Хресною дорогою моєї України», взяло участь багато паломників.

Архиєрейську Божественну Літургію у храмі на честь Пресвятої Богородиці, прославленої в Пацлавській чудотворній іконі, очолив Самбірсько-Дрогобицький єпископ Ярослав Приріз.

Із ним співслужили: єпископ-помічник Григорій Комар, о. Павло Коляса, декан Добромильський, о. Ігор Петрович, декан Хирівський, о. Михайло Николин, декан Старосамбірський, о. Євген Карпінець, адміністратор відпустового місця, ієромонах Юстин Бойко, синкел у справах монашества Львівської архиєпархії, ієроманах Никодим Гуралюк, ЧСВВ і священники Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Святу Літургію супроводжував співом хор храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Самбора «Голос серця» (керівник — Леся Мигалик).

Проповідь під час Літургії виголосив владика Григорій Комар. Єпископ зазначив, що прихід до відпустового місця Української Кальварії в с. Губичі «є виявом великого бажання отримати від Бога зцілення». «Ми всі цього потребуємо! Ми потребуємо зцілення від тілесних недуг, а передусім — від недуг наших душ», — наголосив проповідник.

Наприкінці Богослужіння владика Ярослав Приріз, звертаючись до вірних, подякував за паломництво до Пресвятої Богородиці, прославленої в Пацлавській чудотворній іконі.

Завершилася проща молитвою за Україну та концертом духовної і патріотичної музики у виконанні молодіжного духового оркестру з Хирова «Стривігор» (керівник — Микола Щур).