Молодь Самбірсько-Дрогобицької єпархії склала акт присяги на вірність Христові

15 серпня 2022, 11:10 196

У неділю, 14 серпня, молодь Самбірсько-Дрогобицької єпархії за участю владики Ярослава Приріза, у присутності єпископа-помічника Григорія Комара та єпископа-помічника Львівської архиєпархії владики Володимира Груци склала акт присяги на вірність Христові під час Божественної Літургії з нагоди традиційної щорічної прощі до Української Кальварії.

Молодь Самбірсько-Дрогобицької єпархії склала акт присяги на вірність Христові

Так молодь єпархії відповіла на заклик Блаженнішого Святослава — у дні святкування річниці Хрещення Київської Русі скласти присягу на вірність Христові.

«Дорогі молільники, зараз ми всі разом посвячуватимемо українську молодь Христові, щоби Бог зберіг її. Понад триста тисяч дітей московія вивезла з України. Ми знаємо, як це було в час голодомору. Тому сьогодні молоду Україну, нашу молодь, яку посвячував Ярослав Мудрий, митрополит Андрей Шептицький, а сьогодні Блаженніший Святослав, віддаємо під покров та опіку нашої Богоматері й на вірність Христові», — сказав владика Ярослав Приріз.

Відтак молодь повторила за архиєреєм слова присяги вірності Христові: «Цілковито віддаюся Тобі і визнаю Тебе Господом мого життя. Присягаю Тобі досмертну вірність і обіцяю, що буду докладати всіх зусиль, щоб якнайкраще пізнати правди Твоєї Святої Церкви та ревно їх відстоювати».

Подібний акт присяги склала молодь у присутності Блаженнішого Святослава в Патріаршому соборі, а також молодь Львівської архиєпархії на прохання владики Володимира під час прощі молодіжних спільнот до села Новосілки.

за матеріалами Львівської архиєпархії УГКЦ