Донецький екзархат поповнився новим дияконом

10 вересня 2024, 11:50 82

На свято Різдва Пресвятої Богородиці Донецький екзарх Степан Меньок під час Божественної Літургії уділив дияконські свячення у храмі Володимира Великого в Запоріжжі. У дияконський сан було рукоположено піддиякона Андрія Капустинського.

Донецький екзархат поповнився новим дияконом

За інформацією пресслужби Донецького екзархату, під час Божественної Літургії з архиєреєм співслужили о. Андрій Бухвак, адміністратор парафії о. Олександр Богомаз, отець-диякон Ігор Бойко.

Звертаючись із вітальним словом до нововисвяченого диякона владика Степан Меньок зазнавчив, що він має намір служити у війську капеланом.

«Звичайно, це нелегка служба, бо вони несуть той самий тягар, що й солдати. Тож хай Боже благословення сходить на вас, особливо в день Різдва Пресвятої Богородиці. Завжди можете просити в Неї заступництва», — зазначив владика.

Також до привітань дияконові долучилися с. Бернадета, о. Андрій та отці-диякони Ігор і Руслан.

Нововисвячений диякон Андрій Капустинський подякував за побажання та наголосив, що «радий тому, що навколо нього є люди, які живуть такими ідеалами і бажають йому того. Це дуже мотивує».

Урочиста подія завершилася молитвою за Україну «Боже, великий, єдиний».