Комісія УГКЦ у справах освіти і виховання

Комісія Української Греко-Католицької Церкви у справах освіти та виховання є виконавчим і дорадчо-консультативним структурним підрозділом Курії Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Декретом Блаженнішого Святослава від 5 грудня 2011 року була створеною Комісія УГКЦ у справах шкільництва.

20 травня 2012 року на підставі Декрету Блаженнішого Святослава було змінено назву «Комісія УГКЦ у справах шкільництва» на назву «Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання».

Метою діяльності Комісії є допомагати Главі УГКЦ у формуванні пропозицій щодо діяльності УГКЦ у сфері дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчально-виховних закладів всіх типів та форм власності і реалізації рішень в освітньо-виховній сфері для здійснення євангельської місії Церкви в освітньо-виховному середовищі серед вихователів та вихованців, вчителів та учнів, впровадження християнських цінностей в освітньо-виховну систему в Україні.

Напрямки діяльності

• Заохочення, підтримка і координація єпархіальних ініціатив
  • Організація та координація вишколу й формації представників єпархій, задіяних в освітній галузі
  • Аналіз і осмислення освітньо-виховних процесів в Україні та світі для розроблення власних оптимальних концепцій освіти та виховання, змодельованих на євангельських цінностях і церковному досвіді
  • Розвиток співпраці з релігійними та громадськими організаціями і з органами державної влади усіх рівнів щодо розробки та реалізації програм, які стосуються сфери діяльності Комісії
  • Творення та зміцнення зав’язків між суб’єктами діяльності в освітній сфері в Україні та поза її межами
  • Розробка програм, методичних і дидактичних матеріалів, підручників та інших засобів для сприяння втілення християнських цінностей в освітньо-виховний процес
  • Організація та проведення семінарів, тренінгів, нарад, конференцій і вишколів
  • Видавнича діяльність

Голова Комісії

Головою Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання є о. Петро Майба.

Адреса: вул. Хуторівка, 35-Б, Львів 79031, Україна
Для кореспонденції: а/с 5377, Львів 79031, Україна