«Веселі канікули з Богом» відбулися в Ардірі

2 жовтня 2024, 17:22 25

1 жовтня в парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Ардірі (Австралія) відбувся одноденний табір для дітей — «Веселі канікули з Богом». Організаторами заходу виступили сестри Чину святого Василія Великого з Мельбурна.

«Веселі канікули з Богом» відбулися в Ардірі

Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла.

В Ардірі цей захід відбувся вперше і в ньому взяло участь 12 дітей різного віку.

День розпочався Божественною Літургією, а після спільної молитви діти мали нагоду послухати цікаві катехитичні науки, подивитися фільм, розмалювати декоративні соняшники, а також поласувати морозивом і солодощами.

Отець Руслан Бабій, адміністратор парафії в Ардірі, відзначив важливість таких подій, зауваживши, що «це можливість для дітей зібратися біля Церкви і побачити, що тут можна не тільки молитися, але й цікаво проводити час. Що це справді весело, і разом з іншими дітками можна гратися та молитися».