У Згромадженні сестер святого Йосифа нова настоятелька та новий уряд

31 липня 2024, 14:53 2284

31 липня 2024 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулися вибори нової головної настоятельки та головного уряду у Згромадженні сестер святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії. Головною настоятелькою на наступні п’ять років обрана с. Маркіяна Василишин.

У Згромадженні сестер святого Йосифа нова настоятелька та новий уряд

Про це повідомляють на сторінці Згромадження у Фейсбуку.

До нового уряду Згромадження увійшли:

с. Єлисавета Бігун, перша дорадниця та головна заступниця,
с. Софія Фукс, друга головна дорадниця,
с. Лукія Гуляк, третя головна дорадниця,
с. Анастасія Мацик, четверта головна дорадниця і секретарка,
с. Рафаїла Годій, головна економка.

«Просимо в Господа мудрості, відваги та світла Духа Святого для новообраного уряду в їхньому служінні для слави Божої та добра нашої Церкви!» — зазначають у Згромадженні.

Вибори нового уряду Згромадження святого Йосифа відбулися під час Загальної виборчої капітули, яка проводиться з 30 липня по 2 серпня 2024 року. У Капітулі беруть участь делегатки з України, Польщі, Канади та Бразилії. Згромадження сестер святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії є чернечою спільнотою папського права в Українській Греко-Католицькій Церкві.