У Києві на Виноградарі парафія УГКЦ розпочала богослужбове життя

8 грудня 2021, 21:16 52

4 грудня 2021 року, на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, відбулася перша Божественна Літургія для греко-католиків, які проживають у мікрорайоні Виноградар Подільського району міста Києва.

У Києві на Виноградарі парафія УГКЦ розпочала богослужбове життя

Звертаючись до вірних, які прийшли на Літургію, протоієрей Василь Чудійович, духовний опікун парафії Преображення Господнього УГКЦ на Виноградарі, подякував вірянам за присутність і закликав їх до активного заангажування до парафіяльного життя.

«Велика дяка всім, хто сьогодні взяв участь у першій Літургії греко-католиків на Виноградарі. Нас сьогодні було більше 20 осіб. Гарний почин! Дай нам, Боже, зростати у вірі, збільшуватися кількісно, розбудовувати нашу громаду та збудувати величний храм для нас та майбутніх поколінь», — наголосив душпастир.

Довідка

Божественна Літургія для греко-католиків, які проживають на Виноградарі, відбувається щонеділі та свята о 8:30 за адресою: проспект Свободи, 26-Б, м. Київ.

Для отримання актуальної інформації можна долучитися до вайбер-групи парафії УГКЦ на Виноградарі або телефонувати за номером: +38 (098) 5777 331 (о. Василь).

Пресслужба Київської архиєпархії