«Прошу вас зберегти найбільший скарб України — віру в Бога», — Глава УГКЦ до української громади в Берліні

9 вересня 2024, 22:23 2968

9 вересня 2024 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у межах робочого візиту до Німеччини відвідав парафію Святого Миколая в Берліні. У зустрічі з українською громадою взяв участь також владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх у Німеччині та Скандинавії.

Після спільної молитви Предстоятель мав нагоду поспілкуватися з парафіянами та розповісти про актуальну ситуацію в Україні, де народ незламно тримає віру і бореться за справедливий мир.

Блаженніший Святослав поділився, що їдучи до Німеччини, він дуже хотів зустрітися з українською громадою: «Це особливий, Богом даний момент — бути разом».

«Я приїхав сюди для того, щоб поділитися надією, яку має Україна», — зазначив Патріарх.

Блаженніший Святослав також акцентував на меті свого візиту до Німеччини, вказавши, що важливо підняти питання України на порядок денний не лише для державної влади Німеччини, а й для Католицької Церкви Німеччини та громадянського суспільства. Зокрема, поділився враженнями від зустрічі з архиєпископом Берліна Гайнером Кохом, що відбулася напередодні.