Парафія УГКЦ у Ганновері передала Україні машини швидкої допомоги

12 серпня 2024, 12:39 217

Парафія УГКЦ у Ганновері (Німеччина) передала дві машини швидкої допомоги українським медичним закладам. Це — спільний проєкт з університетською клінікою Ганновера.

Парафія УГКЦ у Ганновері передала Україні машини швидкої допомоги

До делегації долучилося двоє лікарів із Ганновера, які відвідають медичні заклади з метою поглиблення співпраці, особливо щодо поранених з України, які приїжджають на лікування в Німеччину.

Лікарі-координатори матимуть можливість на власні очі побачити процес підготування і транспортування пацієнтів.

Одна з машин швидкої передана Інституту серця у Києві — спеціалізованого медичного закладу, який надає повний спектр послуг із діагностики та лікування патологій серцево-судинної системи в дітей та дорослих. Ця машина буде переобладнана для перевезення серця і команди спеціалістів, які робитимуть операцію. Швидка їздитиме між лікарнями, де буде донор й отримувач серця.

Другу машину на прохання владики Максима Рябухи відправили до Краматорська.

Варто додати, що 10 серпня, під час відвідин делегацією собору Святого Юра у Львові, машини освятив єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир Груца.

Доставили гуманітарну допомогу до України Марія Максимців разом з головним лікарем клініки у Ганновері Андре Готшальком. Передали також і медичне обладнання: портативний дефібрилятор та кардіограф, портативний відсмоктувач мокротиння та портативний кисневий апарат. Окрім транспортування допомоги, метою поїздки було також і ознайомлення з ситуацією в Україні на власні очі.

Довезти гуманітарну допомогу до Донеччини допомогли владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УКГЦ, разом з о. Андрієм Бухваком, канцлером Донецького екзархату УГКЦ.

Оновлено 15 серпня о 17:30.