«Нарешті і я дістався дому»: владика Максим звершив першу Божественну Літургію в Донецькому екзархаті

25 грудня 2022, 18:14 4330

У неділю, 25 грудня, владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, звершив першу Божественну Літургію в екзархаті. Відбулася вона у храмі Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжі. Очолив Службу Божу владика Степан Меньок, екзарх Донецький. З єпископами співслужили отці Роман Вовк і Святослав Розлуцький.

«Сьогодні радію з усім Запоріжжям, усім Донбасом. Радію також з усім нашим Донецьким екзархатом, бо Господь сьогодні зробив вам величезний подарунок, але також і мені, бо, мандруючи довгими роками життя, нарешті і я дістався дому», — зазначив владика Максим.

Під час проповіді владика запевнив: «Чудо перемоги, миру, справжнього, доброго людського життя народжується тут, біля цього Божого престолу, народжується тут із наших молитов. Сьогодні бачимо хлопців, які прийшли помолитися і далі нести свою службу. Вони знають, що оскільки ми тут, то все буде добре. Ми тут — Бог не може нас залишити. З цією найглибшою довірою у серці сміливо впевнено крокуймо вперед!».

Закінчилася Богослужіння вітанням владики-помічника Максима від владики Степана та молоді парафії Матері Божої Неустанної Помочі у м. Запоріжжі.