На Львівщині капелани організували літній християнський табір для дітей захисників України

22 червня 2023, 10:31 113

З 18 по 23 червня у смт Рудне триватиме літній християнський табір для дітей захисників України, який організували капелани Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Він називається «Бути поруч». Назву взято невипадково, адже це і є гасло військових капеланів. Учасниками першого заїзду є діти військовослужбовців різних військових формувань, якими духовно опікуються капелани Центру військового капеланства.

Літній табір відбувається за підтримки української діаспори у США та парафіян Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

«Дякуємо всім жертводавцям за підтримку цієї доброї справи. Дякуємо парафіянам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Дякуємо Союзу українок Америки. Окремо подяка владиці Богданові Данилу, єпископу єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Парма (штат Огайо, США). Завдяки вашій підтримці кілька сотень дітей захисників України впродовж усього літа матимуть змогу добре проводити час і духовно зростати», — наголосив голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук.

Програма літнього табору дуже активна і цікава. Передовсім учасники мають змогу збагачуватися духовно, а крім того, займатися спортом, іграми, відвідувати різні локації. Про це розповів капелан Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ о. Олег Кришталь.

«Справді, програма табору дуже насичена. Зокрема, передбачена поїздка в зоопарк „Лімпопо“ (с. Меденичі). А сьогодні в таборі були присутні військовослужбовці та сапери з поліції, які проводили майстер-клас щодо виявлення вибухонебезпечних предметів. Діти мали нагоду прослухати лекцію і побачити, як ці предмети виглядають. Окрім того, для дітей у таборі організовано чотириразове харчування», — зазначив координатор табору о. Олег Кришталь.

На думку військового капелана, відпочинок у таборі — це маленьке «дякую» за вклад батьків цих дітей у захист України.

Протягом літа декілька сотень дітей військовослужбовців зможуть взяти участь у цьому літньому християнському таборі, адже буде ще декілька заїздів у різних локаціях.

за матеріалами Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ