Запрошуємо на ХХІХ Міжнародну прощу вервиці

21 вересня 2024, 14:00 411

21–22 вересня відбудеться ХХІХ Міжнародна проща вервиці до базиліки Успення Пресвятої Богородиці в с. Погоня на Івано-Франківщині.

Запрошуємо на ХХІХ Міжнародну прощу вервиці

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Погінського монастиря.

Отці василіани монастиря Успіння Пресвятої Богородиці запрошують усіх вірян долучитися до спільної молитви за Україну.

Ігумен монастиря о. Терентій Тапчук, ЧСВВ, зазначає, що «вже 29-й рік поспіль ця проща збирає прочан з усієї України та з-за кордону».

«Під час війни молитва на вервиці має стати нашою особливою зброєю. Цій чудотворній 400-літній Погінській іконі ми хочемо скласти молитви в наміренні за припинення війни, перемогу над ворогами, наших українських воїнів-захисників, особливо за зцілення поранених, визволення полонених, віднайдення безвісти пропавших», — додає ігумен.