Владику Василя Тучапця за утвердження миру і внесок у духовне відродження нації нагороджено грамотою мера Харкова

17 вересня 2022, 20:45 385

Міський голова міста Харкова Ігор Терехов відзначив активне служіння владики Василя Тучапця, екзарха Харківського, почесною грамотою.

Владику Василя нагороджено за багаторічну церковну діяльність, вагомий внесок у духовне відродження нації, утвердження миру в суспільстві, надання гуманітарної допомоги мешканцям Харкова під час воєнного стану.

Разом з екзархом Харківським УГКЦ почесними грамотами були нагороджені ієрархи інших християнських церков та церковних спільнот міста Харкова.

Нагородження відбулося у п’ятницю, 16 вересня, під час зустрічі Харківського міського голови з духовенством, яке залишилося в Харкові та продовжує служити у найважчі для нього часи.

«У найважчі часи ви даєте харків’янам надію та своєю мудрістю робите так, щоб їм ставало значно легше. Багато військовослужбовців ЗСУ, бійців територіальної оборони приходять до вас, і ви також надихаєте їх на подвиги заради Харкова, заради України. Велике спасибі за вашу щоденну тяжку працю, за віру, яку ви несете людям. Низький вам уклін», — подякував релігійним діячам Ігор Терехов.

Екзарх Харківський також подякував міському голові, що той не залишив місто, але, не зважаючи на складні обставини, продовжує належно виконувати свої обов’язки.

Варто зазначити, що з початку повномасштабної війни представники духовенства, зокрема єпископ і священники Харківського екзархату УГКЦ, всіляко підтримують мешканців Харкова, як-от займаються гуманітарною допомогою, відвідують поранених у шпиталях, допомагають харків’янам, які залишилися без житла.

за матеріалами Харківської міської ради і Харківського екзархату УГКЦ