Владика Володимир Війтишин освятив нову каплицю у Старуні

1 травня 2023, 12:31 180

У суботу, 29 квітня, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення новозведеної каплиці Благовіщення Пречистої Діви Марії у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що у с. Старуні.

Владика Володимир Війтишин освятив нову каплицю у Старуні

Під час освячення каплиці митрополит мовив: «Сьогодні ми вперше зайшли в цей прекрасний храм, який є домом Божим. Ми посвятили його Благовіщенню Пречистої Діви Марії. Нехай він дає благу вістку прийдешньому дню для кожного з нас, для нашої Батьківщини, щоб настав той світлий день, якого ми чекаємо, якого просимо Всевишнього Господа. І так воно станеться!».

«Нині, стоячи в цьому святому храмі, нам потрібно дякувати Богові за Його велику любов до нас, за дар життя, за наше здоров’я! Сьогодні ми заносимо молитви й за тих людей, які працювали над тим, щоби була ця прекрасна святиня. Заносимо молитву подяки за всіх жертводавців, які полюбили це святе місце на прославу блаженного Симеона та з любові до Господа! Кожна ваша пожертва стала ось цим прекрасним храмом», — зазначив архиєрей.

Владика подякував усім, хто спричинився до побудови святині, зокрема архітекторам та будівельникам, а також священнослужителям, які щоденно в ній моляться спільно з людьми.

Архиєрей побажав, щоб цей храм став місцем лікування людських душ, і додав, що тут вірні по-особливому проставлятимуть Божу Матір та молитимуться до Неї.

за матеріалами Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії