Владика Михайло Бубній здійснив душпастирський візит на парафію Успіння Пресвятої Богородиці в Подільську

30 серпня 2024, 16:37 84

28 серпня екзарх Одеський владика Михайло Бубній здійснив перший офіційний душпастирський візит на парафію Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ у м. Подільськ Одеської області.

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату.

Єпископ очолив Архиєрейську Божественну Літургію і зустрівся з парафіянами. Також відбулася офіційна зустріч екзарха Одеського із представниками місцевої влади, дирекцією ліцею № 5 та ДСНС щодо забезпечення укриттям учнів цього ліцею.

У проповіді владика закликав «любити Україну, починаючи з молитви, а відтак своїми добрими ділами».

Під час зустрічі із представниками місцевої влади було прийнято рішення про тимчасове розміщення укриття для школярів у приміщеннях, що належать парафіяльній спільноті Успіння Пресвятої Богородиці.

«Наша Церква є тут, щоби служити своїм вірним і мешканцям міста. Ми, як Церква, готові простягнути руку допомоги в цей скрутний час для того, аби майбутнє нашої держави — діти, змогли здобувати освіту в загальноприйнятий спосіб навчання: будучи присутніми у своїх класах», — зазначив владика Михайло.

Парох храму о. Андрій Кічура наголосив, що «це історична подія, адже, попри роки, що минули від руйнування храму, тут знову лунають молитви».