Владика Максим Рябуха вперше як єпископ-помічник відвідав Дніпропетровщину

6 березня 2023, 22:03 105

У неділю, 5 березня, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ Максим Рябуха відвідав дві парафії на Дніпропетровщині — Покрову Пресвятої Богородиці та Матері Божої Неустанної Помочі. Душпастирський візит супроводжували о. Юрій Косач, секретар Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, о. Святослав Розлуцький і брати-семінаристи КТДС.

Владика Максим Рябуха вперше як єпископ-помічник відвідав Дніпропетровщину

Парафія Покрову Пресвятої Богородиці (с. Балівка)

Зі щирими словами та відкритими серцями владику Максима і гостей зустрічали парафіяни з настоятелем храму Покрову Пресвятої Богородиці у с. Балівка о. Михайлом Неїжмаком. Привітавши архиєрея та вручивши йому святковий коровай, вірні і священнослужителі ввійшли до храму на спільну молитву.

У першу неділю Великого посту владика Максим очолив урочисту Божественну Літургію Святого Василія Великого. З архиєреєм співслужили о. Юрій, о. Святослав, о. Михайло й о. Леонід Бізунов. Після читання Святого Євангелія владика Максим звернувся до вірних з проповіддю, пригадавши про Божу любов та Його присутність у житті кожного.

Після Богослужіння і молитви за мир в Україні відбулося офіційне представлення нового пароха — о. Леоніда Бізунова. Владика Максим та присутні вітали настоятеля, бажаючи йому сил, наснаги та многих і благих літ.

Парафія Матері Божої Неустанної Помочі (м. Кам’янське)

Радість візиту єпископа-помічника відчула і парафія Матері Божої Неустанної Помочі в Кам’янському. Для молодої парафії це перший візит архиєрея до храму після його освячення.

З вітальним словом владику Максима зустріли діти парафії та настоятель о. Михайло Неїжмак. Теплі слова наче огорнули обіймами єпископа, а він у відповідь обійняв юних представників громади, поділяючи радість присутності поміж них. А також благословив усіх парафіян.

У супроводі чудового хору стіни храму наповнилися святковою Архиєрейською Літургією. Опісля Богослужіння молилися за мир і припинення війни в Україні.

На завершення візитації архиєрей подякував о. Юрієві та о. Святославові за спільне служіння цього дня та відвідини парафій, братам-семінаристам за їхню допомогу, а настоятелям і вірним за теплий прийом та відчуття домашнього затишку з Божою присутністю.

за матерілами пресслужби Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ