Відбулася зустріч монашества Донецького екзархату УГКЦ

10 лютого 2023, 21:27 359

9 лютого в м. Запоріжжі відбулася зустріч монашества Донецького екзархату Української Греко-Католицької Церкви з нагоди святкування Дня богопосвячених осіб.

Відбулася зустріч монашества Донецького екзархату УГКЦ

Зустріч розпочалася з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Максим Рябуха. Спільно з о. Петром Цідилом, о. Марком Федаком та о. Йосипом Поповичем молилися перед мощами священомученика Йосафата та cвятого Василія Великого за ласку витривалості в покликанні та нові покликання до богопосвяченого життя. А також просили в Господа Бога миру, припинення війни та звільнення полонених, зокрема греко-католицьких священників о. Івана Левицького й о. Богдана Гелету, яких 16 листопада в м. Бердянську заарештувала окупаційна влада.

Опісля о. Марко Федак провів духовні науки про особу cвятого Йосафата Кунцевича до 400-річчя спогадування його мученицької смерті. Завершився з’їзд монашества спільною святковою трапезою та діленнями думками.

за матеріалами пресслужби Донецького екзархату УГКЦ