Відбулася проща родин загиблих воїнів до Зарваниці

5 грудня 2023, 16:49 121

З 2 по 3 грудня парафія Великомученика Димитрія УГКЦ, що у Фастові на Київщині, здійснювала прощу до Марійського духовного центру «Зарваниця».

Відбулася проща родин загиблих воїнів до Зарваниці

Про це йдеться на сайті Київської архиєпархії УГКЦ.

Очолив паломництво о. Віталій Марцинюк, настоятель парафії Святого великомученика Димитрія УГКЦ у м. Фастів. У прощі взяли участь, зокрема, родини загиблих воїнів. У супроводі братів-лицарів Ради святих Бориса і Гліба м. Фастів із дружинами прочани відвідали святі місця всеукраїнського Марійського центру.

Паломництво розпочали з молитви в парафіяльному храмі, де перебуває чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. Опісля заупокійна молитва за наших воїнів — небесних захисників — особливо звучала в цьому святому місці. Тут Пречиста Діва Марія, як джерело потіхи і надії всього людського роду, вислуховує усі моління, витирає кожну сльозу, допомагає загоїти кожну рану.

Недільного ранку прочани помолилися у храмах відпустового місця: Соборі Зарваницької Божої Матері, церкві Пресвятої Тройці та Пресвятої родини, храмі Хатинки Матері Божої та недільну Літургію у храмі Пресвятої Євхаристії. Кожен зміг відчути дотик Бога, який за посередництвом Божої Матері виливає свою любов і милосердя, особливо на тих, хто страждає та несе важкі хрести життя.

Завершилося паломництво освяченням води та добрим словом пастиря.

Велика подяка психологові Благодійного фонду «Карітас-Житомир» Інні Кирильчук за психологічний супровід групи й особисті консультації прочан та Благодійному фонду «Лицарі Колумба» за фінансову підтримку паломництва й інвестицію в парафіяльну програму зцілення ран війни, через інтеграційну терапію спільнот.