Відбулася формаційна зустріч душпастирів Паризької єпархії

17 листопада 2023, 13:34 13

З 13 по 16 листопада в мальовничому абатстві отців-трапістів у Орваль (Бельгія) відбулася традиційна осіння формаційна зустріч душпастирів Паризької єпархії УГКЦ. Головною темою цьогорічної зустрічі стало питання катехизації.

Відбулася формаційна зустріч душпастирів Паризької єпархії

Про це йдеться на сайті Паризької єпархії святого Володимира Великого.

Доповідачем виступив Назар Дуда, доктор PhD у галузі богослов’я, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ. Він представив численні та важливі напрацювання комісії, які стали основою для плідної дискусії серед душпастирів щодо впровадження катехитичного служіння на теренах єпархії.

Окрім цього, було приділено значну увагу питанню підготовки майбутніх катехитів. Цього року 25 катехитів отримали декрети на катехитичне служіння у своїх парафіях, а 10 почали навчання в Катехитично-педагогічному Інституті УКУ.

В останній день семінару, під час Божественної Літургії, було виголошено молитву за звільнення полонених отців-редемптористів Івана Левицького та Богдана Гелету, які вже рік перебувають у російському полоні.

По завершенні Літургії, нововисвячені ієреї Юрій Залуцький та Назар Беляшин уділили пресвітерське благоcловення всім присутнім. Окрім цього, отець Юрій отримав декрети, згідно з якими його призначено сотрудником катедрального храму св. Володимира Великого у Парижі та референтом з питань єпархіальної бухгалтерії.