«Вервиця єднає» відзначає другу річницю

13 жовтня 2022, 16:10 573

Цьогоріч у свято Покрову Пресвятої Богородиці молитовна ініціатива «Вервиця єднає» відзначає свою другу річницю. Створена у час пандемії COVID-19, вона об’єднала вірних Української Греко-Католицької Церкви в Україні та світі, і продовжує єднати зараз, у час війни.

«Вервиця єднає» відзначає другу річницю

«Живе телебачення» транслює молитву на вервиці щодня о 20:00 за Київським часом. За два роки на YouTube каналі та у Facebook сторінці вийшло майже 750 відео-вервиць. Найбільшу кількість переглядів отримала трансляція від 28 лютого 2022 року, під час якої молитву провадив о. Мирослав Романів із Запоріжжя.

А трансляцію від 7 квітня 2022 року з храму Різдва Пресвятої Богородиці у Львові переглянули найбільшу кількість годин — понад 16 тис. год, тобто майже 700 днів.

Трансляцією, після якої найбільше користувачів підписалися на ютуб-канал, щоб вчасно отримувати повідомлення про нові відео, стала молитва, яку провадив о. Іван Гнатюк з Івано-Франківська 3 листопада 2020 року.

14 жовтня 2022 року молитву на вервиці провадитимуть отці редемптористи з Івано-Франківська.

Запрошуємо молільників ділитися у соцмережах своїми історіями, пов’язаними з молитвою на вервиці загалом чи участю в проєкті зокрема, позначаючи їх хештегом #вервиця2роки.

Пригадуємо, «Вервиця єднає» — така назва не випадкова, адже в цьому задумі одразу декілька ліній єдності. Передусім, ця молитва єднає українців з усього світу, єднає священнослужителя, який її провадить у прямому ефірі, з усім загалом вірних, єднає єпископів, священників із різних материків і країн.