В Запоріжжі молились за жертв теракту, що стався напередодні

2 жовтня 2022, 16:06 57

У суботу, 1 жовтня, запорізькі греко-католики молилися за жертв теракту, що стався в місті напередодні.

В Запоріжжі молились за жертв теракту, що стався напередодні

30 вересня зранку окупантами був нанесений ракетний удар по гуманітарній автоколоні, що очікувала на виїзд із Запоріжжя в напрямку окупованої території. Мирні мешканці, які знаходились в автомобілях, збирались доставити їжу та ліки для мешканців Запорізької області, які знаходяться під контролем російської армії, відвідати рідних, організувати евакуацію.

Внаслідок теракту загинуло 30 людей, ще 88 отримали поранення. Серед загиблих — двоє дітей. Всі жертви — цивільні.

1 жовтня у храмі святого Володимира в Запоріжжі була звершена заупокійна Божественна Літургія та Панахида за жертв трагедії та всіх невинно вбитих в часі війни. Богослужіння очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, у співслужінні канцлера екзархату отця Андрія Бухвака.

за матеріалами Донецького екзархату УГКЦ