В Ольштинсько-Гданській єпархії провели катехитичний конкурс для дітей

12 червня 2023, 15:57 53

В Ольштинсько-Гданській єпархії для дітей провели художній конкурс на тему «Святі таїнства — скарби християнського об’явлення». Участь у нагородженні учасників 22 травня взяв єпарх Ольштинсько-Гданський владика Аркадій Трохановський.

В Ольштинсько-Гданській єпархії провели катехитичний конкурс для дітей

У журі конкурсу були: директор Катехитичного відділу о. Іван Лайкіш, Іраїда Рудейко (Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова в Києві), Івона Паславська-Кірцьо.

Учасниками стали діти дошкільного та молодшого шкільного віку з парафій Бані Мазурські, Байори Малі, Веноґожево, Гіжицко, Гурово Іл., Кентшин, Круклянкі, Ольштин, Пасленк, Пєнєнжно.

Виставка малюнків учасників конкурсу відбулася в Моронгу під час єпрахіального Свята родини, де владика Аркадій вручив учасникам нагороди та подякував катехитам за їхню працю, яку вони вкладають задля передання віри новому поколінню Церкви.

Департамент інформації
за матеріалами Ольштинсько-Гданської єпархії