В Івано-Франківську провели акцію «Придбай воду — збережи Україну»

26 червня 2023, 08:36 7

У неділю, 25 червня, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Івано-Франківську відбувся благодійний ярмарок «Придбай воду — збережи Україну». Вторговані кошти організатори направлять для підтримки Збройних сил України й людей, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

В Івано-Франківську провели акцію «Придбай воду — збережи Україну»

«Продаж води був дуже символічним, бо саме в цю мить, хтось страждає від того, що немає питної води, а комусь вода зруйнувала оселю, ще в когось вода забрала життя. Тому придбавши пляшечку питної води, кожен з нас міг допомогти тому, хто цього так потребує», — зазначають у парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

Ярмарок відбувався після кожної Літургії, окрім води охочі могли придбати й смакували лимонад та різноманітні домашні морси.

Як зазначають організатори акції, протягом тижня ще можна долучитись до акції та купити пляшечку води на парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

за матеріалами Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ