В Ірландії відбулася зустріч священників УГКЦ

6 червня 2024, 15:09 698

4–6 червня в Ірландії під керівництвом Апостольського Візитатора владики Кеннета Новаківського відбувалася зустріч священнослужителів УГКЦ, які служать в Ірландії.

В Ірландії відбулася зустріч священників УГКЦ

Про це повідомила пресслужба Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ.

Метою зустрічі було проведення курсу постійної формації для священників, під час якого обговорювали душпастирські та канонічні моменти в пасторальному служінні. Доповідачем став о. д-р Віталій Токар.

На одну із сесій було запрошено Апостольського нунція в Ірландії архиєпископа Луїса Маріано Монтемайор. Владика Кеннет представив гостю загальний стан нашої Церкви в Ірландії, після чого відбулося спілкування щодо подальшого розвитку наших громад в Ірландії. Також владика подякував нунцію за гостинність для наших вірних і священників із боку Римо-Католицької Церкви в Ірландії.

На завершення було обговорено та представлено календарний та пасторальний план душпастирського служіння в Ірландії.