Українці в Будапешті відсвяткували Різдво Христове

13 січня 2023, 16:11 91

7 січня українці в Будапешті по-особливому відзначили празник Різдва Христового. У цей день на парафії Покрову Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви відслужили дві святкові Літургії.

Українці в Будапешті відсвяткували Різдво Христове

Ранішню молитву очолив владика Атаназій Орос, єпарх Мішкольської єпархії Угорської Греко-Католицької Церкви, з яким співслужили о. Дам’ян Габорій, о. Ласло Трещула й о. Владислав Ігнатюк. Літургія звучала під супровід співу семінарійного гурту «Метаноя» з Києва. Після молитви відбувся святковий благодійний концерт за участю гурту.

Вечірня святкова Літургія відбулася під спів вокального ансамблю «Перлинка» з Ужгорода, а опісля — різдвяний концерт.

Відтак по туристичній вулиці Ваці пройшов різдвяний п’ятий флешмоб «Україна колядує — колядує Будапешт», який організувало товариство молоді та сімей «Нова хвиля».

за матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині