Українські скаути долучилися до Першої прощі в Маріяповчі

12 вересня 2024, 14:24 95

Нещодавно відбулася І Міжнародна проща католицьких скаутів Європи до Маріяповч (Угорщина).

Українські скаути долучилися до Першої прощі в Маріяповчі

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині, у ній взяли участь українські, угорські, румунські, словацькі, італійські, французькі, белгійські скаути.

Дорогою до центрального марійного місця Угорщини в перший день паломництва духовну опіку здійснював єпарх із Кошице владика Васіль Чіріл.

У храмі, де перебуває чудотворна ікона Матері Божої, митрополит Угорської Греко-Католицької Церкви владика Пилип Кочіш очолив Богослужіння, під час якого звучала молитва за Україну.

Із ним співслужили священники УГКЦ о. Дамʼян Габорій і о. Володимир Мисів, які є духовними наставниками українського коша Угорської асоціації католицьких скаутів святих Володимира та Ольги.

Паломництво завершилося офіційним прийняттям нових членів до Угорської асоціації скаутів.