У Шептицькому освятили пам’ятник митрополитові Андрею Шептицькому

8 жовтня 2024, 12:09 84

6 жовтня на парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України в м. Шептицький відбулася урочиста й історична подія — посвячення пам’ятника праведному митрополитові Андрею Шептицькому.

У Шептицькому освятили пам’ятник митрополитові Андрею Шептицькому

Про це повідомляє пресслужба Сокальсько-Жовківської єпархії.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив єпарх Сокальсько-Жовківський Михайло Колтун.

Звертаючись у проповіді до парафіян, владика Михайло наголосив на тому, що «ми хочемо поріднити наше життя з життям праведника і з життям міста».

«Ми повинні знати історію, щоби втішатися нашими провідниками, зокрема митрополитом Андреєм». Він зазначив, що «ця назва міста принесе із собою духовні цінності, яких навчав митрополит».

Оцінюючи великий вклад митрополита Андрея в розвиток Церкви і держави, єпископ закликав усіх до наслідування блаженнішого Андрея Шептицького в його вмінні ділитися любов’ю.

Також владика склав слова вдячності адміністратору парафії о. Володимирові Ващуку та священникам «за ревне служіння і працю, яку вони виконують для добра парафії, Церкви та міста».

Відтак відбулося урочисте посвячення пам’ятника великому пророкові Церкви, розбудовувачу українського суспільства та державотворцю — митрополитові Андрею.

Адміністратор парафії о. Володимир подякував владиці Михайлові «за благословення та постійну підтримку, а також усім причетним до встановлення пам’ятника».