У селищі Магерів освятили меморіальний комплекс «Воїнам-Героям»

15 жовтня 2024, 13:32 8

13 жовтня владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, звершив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Святого великомученика Юрія, що в селищі Магерів Рава-Руського протопресвітеріату. Святкове Богослужіння відбулося з нагоди вшанування преподобної Параскеви Терновської та освячення меморіального комплексу «Воїнам-Героям», який споруджений стараннями парафіян та адміністратора храму о. Романа Малькевича.

У селищі Магерів освятили меморіальний комплекс «Воїнам-Героям»

Про це повідомляє пресслужба Сокальсько-Жовківської єпархії.

Під час Літургії єпископ виголосив проповідь, у якій розважив над недільним євангельським уривком

«Бог покликав людину до життя, щоби вона примножувала добро. Кожен із нас як слуга Небесного Отця одержав певні таланти, і ми покликані, щоб їх примножувати, не бути байдужими чи лінивими. Коли кажемо, що отримали таланти, то маємо нагоду завжди їх примножувати», — зазначив владика Петро.

Проповідник наголосив, що кожна Свята Літургія розпочинається словами «Благословенне Царство», і той, хто працює, дбає чи примножує таланти і дари, завжди готовий послужити й поділитися ними — стає учасником Божого Царства.

«У сьогоднішній час, коли переживаємо війну, знаємо, що вона нічого не примножує, а забирає — вбиває людину і руйнує людську працю. Ми стоїмо перед Божим престолом, вчимося бути добрими й вірними слугами та молимося, щоб Господь навчив нас примножувати таланти», — додав він.

Після Богослужіння була зачитана грамота для адміністратора парафії о. Романа Малькевича про церковну нагороду — право носіння наперсного хреста. Також були зачитані подячні грамоти для жертводавців.

Відтак духовенство та вірні процесійно вирушили до меморіального комплексу, де відбулося його освячення.