У Римі відбулася зустріч катехитів Римського деканату УГКЦ

22 листопада 2023, 12:30 105

18 листопада 2023 року у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі відбулася зустріч катехитів Римського деканату, який налічує 7 катехитів, що прибули з Рима, Терні та Латіни.

У Римі відбулася зустріч катехитів Римського деканату УГКЦ

Про це йдеться на сайті Апостольського екзархату в Італії.

Зустріч розпочалася молитвою та вступним словом о. Дмитра Кудіна, голови Деканальної катехитичної ради. Опісля відбулося знайомство, яке провела п. Ірина Гураль, студентка факультету катехитики Папського салезіанського університету.

Із вітальним словом також виступила с. Луїза Цюпа, голова Катехитичного відділу Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обряду в Італії, яка розповіла про важливість творення спільноти катехитів. Доповідачка ознайомила з катехитичними подіями, що відбудуться у 2023–2024 роках, та з новими катехитичними посібниками і розробками Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Окрім того, присутні мали можливість ознайомитися із життям патріарха Йосифа Сліпого та відвідати присвячений йому музей, який діє при соборі.

На завершення о. Дмитро подякував кожній катехитці за активне служіння при парафіях та присутність на зустрічі. Душпастир наголосив, що саме катехити є помічниками священника у служінні голошення слова Божого. Як приємну памʼятку кожна з присутніх катехиток отримала подарунок на честь майбутнього свята Святого Миколая.

Зустріч завершилася Божественною Літургією та благословенням кожної катехитки мощами святого священномученика Йосафата.