У Парижі привітали нового пароха катедри Святого Володимира Великого

6 вересня 2022, 13:28 389

У неділю, 4 вересня, у катедрі Святого Володимира Великого в Парижі під час недільного богослужіння владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор єпархії Святого Володимира Великого в Парижі, представив нового пароха катедральної парафії — о. Андрія Моркваса.

У Парижі привітали нового пароха катедри Святого Володимира Великого

На початку Літургії о. Тарас Овсяник зачитав декрет про призначення.

Отець Андрій вже багато років служить у єпархії Святого Володимира. Протягом восьми років він душпастирював у Ліоні, а перед тим був сотрудником у катедрі Святого Володимира в Парижі. Декретом від 25 травня 2022 року владика Гліб Лончина призначив о. Андрія парохом катедри Святого Володимира Великого в Парижі.

«Мене запитували впродовж останніх двох днів, чи я не шкодую, чи я щасливий, чи мені це подобається… Люди ставлять більш точні питання. І я хочу сьогодні сказати вам, що я дуже щасливий бути разом з вами», — завершив своє слово новопризначений парох катедри, подякувавши присутнім і попросивши їх про молитву.

Після Літургії владика Гліб уділив благословення дітям та молоді на новий навчальний 2022–2023 рік.

Наприкінці присутні також мали змогу побачити короткий вітальний виступ дітей з катедри для отця Андрія, а також почастуватися в парафіяльній залі та привітати особисто.

за матеріалами Паризької єпархії святого Володимира Великого