У Кривому Розі відкрили ще один пункт незламності «Добрий самарянин»

1 лютого 2023, 20:56 77

Патріаршій фундації «Мудра справа» вдалося реалізувати цей проєкт у Кривому Розі за підтримки Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії.

У Кривому Розі відкрили ще один пункт незламності «Добрий самарянин»

Пункт незламності запрацював при парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ. Тут можна зігрітися, випити теплого чаю, зарядити ґаджети та скористатися Інтернетом завдяки системі Starlink. У планах парафії — організація безкоштовних гарячих обідів.

«Сьогодні й справді у Кривому Розі спостерігаємо доволі розвинуте служіння для переселенців. Окрім цього, наразі бачимо в нашій парафіяльній спільноті потребу підтримати хоча б невелику групу із 15 осіб гарячими обідами. Тому плануємо завдяки підтримці екзархату, залучивши продуктові набори від „Мудрої справи“ та власні внески і зусилля, послужити тим, хто сьогодні не має чого їсти», — зазначив настоятель парафії Святого Миколая Чудотворця о. Іван Талайло.

Допомогу в «Доброму самарянині» можуть одержати не лише парафіяни храму, але всі охочі мешканці Кривого Рогу.

«Ми тішимось, що наша Церква така близька для людей і дуже хоче послужити. Я радію, що наша невелика парафія має підтримку від Патріаршої курії. Наша Церква на найвищих рівнях дбає, щоб якомога якісніше послужити людям на тих територіях, де є особлива потреба. Тут немає багато греко-католиків, але ми, як Церква, служимо людям навколо, які є у потребі, незважаючи на їхню релігійну належність чи мову спілкування. Ми просто служимо. Так ми засвідчуємо про Бога, про свою Церкву, про нас на цих територіях», — додає о. Іван.

Пункт незламності працює у будні з 8:30 по 17:00 за адресою вул. Івана Франка, 8.

Нагадаємо, що 18 грудня 2023 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у Кривому Розі освятив храм Святого Миколая Чудотворця.

за матеріалами пресслужби Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ