У Гошеві відбулися реколекції для капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ

15 листопада 2023, 13:46 13

З 12 до 15 листопада відбулися реколекції для капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ. У реколекціях взяли участь капелани Центру військового капеланства, капелани Центру студентського капеланства, капелани Центру опіки сиріт та капелани Центру в’язничного капеланства. Тема: «Святість і велич священника». Реколектант — о. Володимир Адамчук, капелан Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

У Гошеві відбулися реколекції для капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ

Про це йдеться на інформаційному порталі капеланського служіння.

Реколекції відбувалися у монастирі Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, що знаходиться на півдні села Гошів.

Упродовж цього часу капелани роздумували над тим, чому священнику важливо молитись приватно, а також чому важливо, щоб Літургія була центром життя священника. Адже його велич полягає у тому, що він має дві влади: звершувати Євхаристійну Жертву та відпускати гріхи. Міркували також про важливість покори у священичому служінні.

Окрім того, говорили про священичий уряд, який є достойним і тяжким.