У Дніпрі відбулася зустріч катехитів Донецького екзархату

14 червня 2023, 12:20 57

10 червня при парафії Святого Миколая, що у Дніпрі, відбулася зустріч катехитів Донецького екзархату.

У Дніпрі відбулася зустріч катехитів Донецького екзархату

День почався з Божественної Літургії, яку очолив о. Василь Пантелюк. Опісля відбулося обговорення поточних справ, викликів і планів та ділення враженнями про семінари від Патріаршої катехитичної комісії. Спілкування проходило у змішаному форматі, завдяки чому через відеозв’язок долучилися й катехити, які наразі перебувають на Закарпатті, Київщині та в інших регіонах України.

Згодом до зустрічі приєднався владика Степан Меньок, екзарх Донецький, який поспілкувався із присутніми, дав цінні поради та настанови на подальше служіння для наявних катехитів й успішний старт для початківців.

Наступним перед присутніми виступив заступник голови Патріаршої комісії п. Назар Дуда. Він наголосив на важливості постійної формації катехита і розповів про різні навчальні програми, які пропонує Катехитично-педагогічний інститут УКУ для тих, хто хоче займатися духовним вихованням дітей чи дорослих, або для тих, хто хоче поглибити свої знання і духовність.

На закінчення зустрічі катехити відвідали наших друзів-вірменів, які провели екскурсію їхнім храмом і навчальним центром.

за матеріалами пресслужби Донецького екзархату