Стартує проєкт із нагоди вшанування пам’яті Андрея Шептицького

1 листопада 2022, 13:48 125

У Львівській архиєпархії стартує проєкт із нагоди вшанування пам’яті митрополита Андрея Шептицького ― «Дорогою до святості».

Стартує проєкт із нагоди вшанування пам’яті Андрея Шептицького

Щороку 1 листопада вірні УГКЦ вшановують пам’ять митрополита Андрея. А цьогоріч минає 78 років від дня його смерті. У соборі Святого Юра в цей день відбулася Божественна Літургія, яку очолив владика Ігор Возьняк.

А вже віднині пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ розпочинає масштабний проєкт, приурочений темі беатифікації митрополита Андрея, «Дорогою до святості».

Владика Ігор у своєму зверненні наголосив: «Заохочую вас приходити у крипту, де поховані останки митрополита Андрея Шептицького, патріарха Йосифа Сліпого та багатьох інших праведників Української Греко-Католицької Церкви. Моліться про заступництво праведного митрополита перед Богом. В крипті є спеціальний зошит, де вірні записують різні думки, прохання. Приходьте, моліться, просіть і вірте в Божу допомогу».

за матеріалами пресслужби Львівської архиєпархії УГКЦ