Під час обстрілу зазнав руйнувань храм УГКЦ на Донеччині

28 вересня 2022, 11:43 2267

У Донецькому екзархаті УГКЦ храм Різдва Пресвятої Богородиці у селі Верхньокам’янському, яке знаходиться на самій лінії зіткнення, зазнав серйозних ушкоджень під час ворожого обстрілу.

Під час обстрілу зазнав руйнувань храм УГКЦ на Донеччині

Внаслідок влучання снаряду в храмі зруйнований один з куполів, часткових руйнувань зазнав внутрішній інтер’єр та фасад церкви, багато ушкоджень на навколишній території, знищено хрест на парафіяльному подвір’ї.

Варто зазначити, що храм Різдва Пресвятої Богородиці — один з перших у Донецькому екзархаті. Він був зведений на початку 90-х років минулого століття. З 1991 року в парафії села Верхньокам’янського та довколишніх сіл служив отець Микола Крецул, який нещодавно відійшов до вічності після тривалої важкої хвороби.

Сьогодні село знаходиться фактично на лінії фронту, довкола нього точаться бої.

Пресслужба Донецького екзархату