Отця Андрія Онуферка іменовано митрофорним протоієреєм

14 липня 2024, 13:00 1335

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав іменував всесвітлішого о. Андрія Онуферка, протосинкела єпархії Торонто та Східної Канади, митрофорним протоієреєм й уділив йому право носити митру.

Отця Андрія Онуферка іменовано митрофорним протоієреєм

«Оцінюючи Вашу ревність для Божої слави та добра Української Греко-Католицької Церкви, зокрема Ваше жертовне священниче служіння у США (Чикаго), Бельгії та Канаді і Вашу сумлінну працю як науковця, викладача біблійних наук у відновленій Львівській духовній семінарії та УКУ, виконувача обов’язків директора Інституту східнохристиянських студій ім. Митрополита Андрея Шептицького в Оттаві, директора робочої групи „Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом“, учасника проєкту Стратегії розвитку УГКЦ, багаторічного супровідника проведення сесій Синоду Єпископів УГКЦ, що свідчить про Вашу відданість покликанню, — складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — йдеться в Декреті іменування.

У документі Блаженніший Святослав зазначає, що для прийняття свого рішення він заслухав думку владики Браяна Байди, єпарха єпархії Торонто та Східної Канади, а також взяв до уваги численні заслуги й авторитет о. Андрія. «Іменуємо Вас митрофорним протоієреєм та уділяємо Вам право носити митру», — торжественно проголошено в Декреті.

Декрет про церковну нагороду Блаженніший Святослав вручив на завершення Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувався у Зарваниці 2–12 липня 2024 року.