Нововисвячений єпископ Максим Рябуха: «Дякую Церкві за те, що навчила мене любити Бога»

22 грудня 2022, 20:11 1167

Владика Максим Рябуха, якого Синод Єпископів УГКЦ обрав єпископом-помічником Донецького екзархату УГКЦ, а Святіший Отець Франциск поблагословив це рішення, у подячному слові під час Архиєрейської хіротонії подякував усім і кожному за супровід на шляху священничого покликання та служіння.

Особливо новий єпископ подякував своїй новій родині на Сході України.

«Зболені жахіттям війни Донеччина та Луганщина, Запорізька та Дніпропетровська області… В усьому хочу перебувати поруч із вами, будучи свідомим, що Страсна п’ятниця — це не кінець Божого задуму спасіння», — сказав владика Максим.

«Я разом із вами, — зауважив він, — вдивляюся у тихий світанок Воскресіння. У Святих Тайнах ми знайдемо підтримку для нашої життєвої прощі, у спільнотному досвіді відчуємо силу християнської родини, у молитві та праці побачимо величезні плоди Божої благодаті».

Читайте повний текст Подячного слова владики Максима Рябухи на архиєрейській хіротонії

«Ти ніколи мене не полишав, Господи, і вірю, що з Твоєю допомогою зможу достойно та впевнено крокувати вперед у довіреному мені служінні», — додав владика.

Архиєрей подякував своїй родині, особливо любій мамі, за постійний супровід невтомною молитвою, мудрою порадою та підтримкою у салезіанському служінні.

Він також висловив слова вдячності всім своїм наставникам, учителям і друзям шкільних років, університетських студій, періоду салезіанської формації та часу священничого служіння.

«Те, ким я сьогодні є, насправді відбулося і завдяки вам. Біля вас Бог формував моє серце, будував мій світогляд, утверджував мої переконання. Біля вас я досвідчував Божу присутність і відкривав широту Божого погляду. Дякую вам за це безмежно!», — зазначив єпископ.

Читайте також: «У час війни Господь ставить вас світильником надії для Церкви та України», — Глава УГКЦ до владики Максима Рябухи під час хіротонії

Нововисвячений владика Максим подякував Церкві за те, що привела його до Бога, навчила Його любити, Йому служити і Його прославляти.

«Дякую Блаженнішому Святославові, владиці Степанові, владиці Йосифові та всім владикам за довіру. Дякую всім моїм співбратам у священстві за щиру дружбу, приклад, що надихає, і повсякчасну підтримку. Дякую всій салезіанській родині за найцінніший для мене дар, — дар харизми святого Івана Боска. Хоч би де я був, назавжди залишуся салезіанином», — сказав другий в історії УГКЦ єпископ-салезіанин.