«Незламний Херсон»: у монастирі отців василіан відсвяткували празник Святого Володимира

1 серпня 2023, 13:13 153

30 липня в херсонському монастирі отців василіан відсвяткували храмовий празник Рівноапостольного князя Володимира.

Урочистості розпочалися зі святкової Утрені. Літургію ж очолив о. Йосиф, ЧСВВ, настоятель монастиря у Покотилівці, що біля Харкова.

«Особливо в цей нелегкий час війни і страждання постать рівноапостольного князя Володимира є для всіх нас заохоченням вірити й довіряти Богові, боротися і йти впевнено до перемоги», — сказав о. Йосиф.

Багато людей приступили до сповіді і Причастя.

Вкінці отець уділив апостольське благословення та повний відпуст. Відтак присутні молилися за стійкість м. Херсон.

Опісля урочистою ходою вийшли на подвір’я монастиря до фігури Божої Матері на освячення води. Також присутніх було запрошено до святкового столу, який приготували парафіяни на чолі із бр. Піо, ЧСВВ.

за матеріалами отців василіан у Херсоні