«Нехай ваше служіння Богу та Україні загоїть рани нашого народу», — єпископ Йосиф Мілян до капеланів Київської архиєпархії

25 жовтня 2022, 16:16 119

«Блаженніший Любомир Гузар, часто зустрічаючи людей у своєму домі, запитував: «Чим вам можу послужити?». Його гості, тамуючи подих, завжди розуміли, що служіння людині було сутністю його життя та невід’ємною часткою його віри в Бога. Цей дух Блаженнішого та його позиція сьогодні яскраво проявляється у служінні Богові та Україні капеланів Київської архиєпархії», — на цьому наголосив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, вітаючи всіх капеланів з їхнім професійним святом.

«Дорогі капелани, любі брати у священстві! Ви щоденно несете важливу службу нашому народу, його війську та зраненим родинам, яким особливо потрібна батьківська підтримка. Ця служба є завжди непроста та жертовна, адже часто ви є на передовій захисту нашої Батьківщини, на полі бою, у госпіталях, у наших храмах… Ви завжди гідно підтримуєте дух нашого війська та народу, а через це наближаєте всіх нас до перемоги. Мир, який так потрібний усьому світу, сьогодні є у ваших серцях та руках, через які сам Господь приходить до кожної людини», — наголосив архиєрей.

Протосинкел Київський висловив усім капеланам вдячність за їхнє щоденне служіння, яке наближає людей до Бога: «Дякую вам за все, що робите для нашої Церкви та нашого народу! Нехай Господь Бог перебуває з вами та вашими родинами. Нехай ваше служіння супроводжується всіма щедротами милостивого Бога, увагою Церкви та держави, а також людською вдячністю», — побажав єпископ капеланам.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії