На парафії Ольштинсько-Ґданської єпархії відсвяткували храмовий празник з приміційною Літургією

13 листопада 2023, 17:00 9

12 листопада з нагоди храмового свята парафії Святого Йосафата у Круклянках (Польща) відбулася приміційна Божественна Літургія, яку очолив новоєрей о. Андрій Андрушків у співслужінні священників Чину Святого Василія Великого.

Про це йдеться на сайті Ольштинсько-Ґданської єпархії УГКЦ.

Особливість приміційної Божественної Літургії в тому, що на завершення Богослужіння нововисвячений священник уділяє своє благословення кожному вірному у храмі стисканням голови. Нововисвячений головує під час Служби Божої, а наприкінці неї вділяє всім присутнім приміційне благословення, яке має ранг папського благословення з можливістю повного відпусту.

Після Святої Літургії парох о. Павло подякував новоєреєві за присутність, слово Боже яке проголосив у Євангелії празника. Привітання звучали також від парафіян з дітьми. Хай ніколи не бракує йому наснаги у покликанні до служіння Богу, Церкві та людям!

На завершення урочистостей усі охочі мали можливість отримати благословення отця-приміціянта та отримати на згадку про цей день пам’ятну іконку.