На Інтерактивній карті УГКЦ з’явилися нові душпастирства в Україні та Польщі

4 вересня 2023, 13:12 558

Внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року та подальшої військової агресії за кордоном опинилися мільйони українців. Більшість із вимушених переселенців перебувають у центральноєвропейських країнах, зокрема Польщі й Німеччині.

На Інтерактивній карті УГКЦ з’явилися нові душпастирства в Україні та Польщі

Українська Церква у Європі реагує на нові виклики та потреби української громади, тому щомісяця з’являються нові душпастирські осередки і парафії. За останні два місяці на Інтерактивній карті УГКЦ було оновлено й додано декілька десятків громад УГКЦ, головно в Німеччині та Польщі. Карту створив і займається її оновленням Департамент інформації УГКЦ.

Робота над мапою постійно триває. На Інтерактивну карту наносять місця, де регулярно відбуваються Літургії Української Греко-Католицької Церкви. Щоби долучитися до її наповнення та актуалізації, ви можете писати на електронну скриньку проєкту: [email protected], а також на фейсбук-сторінку: https://www.facebook.com/mapugcc/.

Повна інформація про осередок УГКЦ мала б містити такі пункти:

1. Назва парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна).
2. Координати.
3. Підпорядкування (деканат або протопресвітерство; єпархія або екзархат).
4. Фотографія.
5. Адреса.
6. Контактний телефон.
7. Контактна електронна адреса.
8. Вебсайт (також сторінки в соцмережах).
9. Розклад богослужінь.
10. Час сповіді.
11. Час, коли храм відчинений.
12. Коротка історія парафії і храму.
13. Сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи).
14. Чи є в храмі мощі святих, чудотворне джерело (каплиці), чудотворна ікона.