На Інтерактивній карті УГКЦ уже понад 3650 позначок

16 серпня 2024, 17:22 179

На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено уже понад 3650 позначок. Із них 44 собори, 2662 храми, душпастирських осередки та громади УГКЦ, 642 дерев’яних церкви, 157 капличок, 102 монастирі, 37 навчальних закладів та 7 музеїв.

На Інтерактивній карті УГКЦ уже понад 3650 позначок

За останній час оновлено та доповнено, а також додано нові об’єкти в Італії, Франції, Україні та інших країнах. Триває робота з пошуку інформації, нанесення нових осередків УГКЦ та доповнення до вже існуючих позначок найбазовіших даних.

На інтерактивну карту наносяться місця, де регулярно відбуваються літургії Української Греко-Католицької Церкви. Це церкви, каплиці, монастирі, душпастирства, а також навчальні заклади.

Що нам потрібно?

1. назва парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна)

2. координати

3. підпорядкування (єпархія або екзархат, деканат чи протопресвітерство)

4. фотографія

5. адреса

6. контактний телефон

7. контактна електронна адреса

8. вебсайт (також сторінки у соцмережах)

9. розклад богослужінь

10. час сповіді

11. час, коли храм відчинений

12. коротка історія парафії і храму

13. сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи)

14. чи є в храмі мощі святих, двері милосердя, чудотворне джерело (каплиці).

Якщо Ви не знаходите своєї, або відомої Вам парафії на карті УГКЦ, або чогось із перелічених пунктів щодо Вашої церкви чи каплиці, Ви можете надсилати нам інформацію про неї.

Куди надсилати?

1. електронна скринька Карти [email protected]