На галицькій землі розпочалася XII Всеукраїнська патріарша проща до Крилоса

3 серпня 2024, 21:27 2618

У суботу, 3 серпня, в с. Крилос (Давній Галич) на Івано-Франківщині розпочалася XII Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Помолитися за настання перемоги та миру в нашій Батьківщині прибуло чимало прочан із різних куточків України, зокрема з Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

На галицькій землі розпочалася XII Всеукраїнська патріарша проща до Крилоса

Богослужіння розпочалися із Великої вечірні з литією, яку очолив владика Теодор Мацапула, єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії. Із ним співслужив владика Ніл Лущак, єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії.