Кардинал Кристоф Шенборн буде учасником молитви в межах ініціативи «Вервиця єднає»

5 квітня 2023, 12:14 1028

У середу, 5 квітня, кардинал Кристоф Шенборн, архиєпископ Відня, приєднається до вечірньої молитви на вервиці за мир в Україні. Кардинал, як ординарій вірних Східних Католицьких Церков в Австрії, молитиметься вервицю у прямому ефірі «Живого телебачення» о 20:00 в межах ініціативи «Вервиця єднає». Молитва одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі Віденської архидієцезії.

Отець Юрій Коласа, генеральний вікарій Східних Католицьких Церков у Відні, у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ розповів про заклик австрійських єпископів, які з нагоди своєї нещодавньої пленарної асамблеї закликали вірних своїх єпархій молитися вервицю за Україну.

«Від початку війни багато хто в Україні молиться вервицю щодня о 20:00 (за місцевим часом). Запрошуємо парафії, спільноти, сім’ї та вірних приєднатися до цієї молитви. В історії нашої країни ми неодноразово відчували силу спільної молитви. Після Другої світової війни сотні тисяч людей молилися вервицю за свободу та суверенітет Австрії і пересвідчилися, що для Бога немає нічого неможливого», — йдеться у зверненні католицьких єпископів Австрії.

Отець Юрій Коласа висловив сподівання, що в середу багато австрійців приєднається до молитви архиєпископа Відня. «Ця молитва для них близька і вони мають історичну пам’ять про силу молитви на вервиці», — зазначив о. Юрій.

Запрошуємо взяти участь у спільній молитві, яка відбуватиметься українською і німецькою мовами.