Храмове свято відзначила парафія Святого Миколая на Полтавщині

5 грудня 2023, 17:00 24

3 грудня в селі Деменки Полтавської області при парафії святого Миколая у будинку Сестер Милосердя св. Вінкентія відбулося свято Святого Миколая для дітей та гостей села. Архиєрейську Божественну Літургію очолив Харківський екзарх владика Василь Тучапець.

Храмове свято відзначила парафія Святого Миколая на Полтавщині

Про це йдеться на сайті Харківського екзархату УГКЦ.

Архиєрею співслужили адміністратор парафії о. Станіслав Б’ялковський та о. Роман Валявка (смт. Білики) та о. Роман Атаман (м. Кременчук).

Під час проголошення пастирського слова, владика Василь наголосив, що «потрібно багатіти у Бога через молитву».

Після Літургії усіх присутніх запросили на невеличкий святковий виступ, наприкінці якого діти отримали подарунки від святого Миколая.

«Дякуємо Богові і святому Миколаю за всіх присутніх, завдяки яким відбулося це свято, а також за нашим захисникам за тихе і спокійне небо!», — йдеться на сайті Харківського екзархату.