«Добрий самарянин»: перші пункти незламності в Донецькому екзархаті

2 лютого 2023, 20:36 39

Пункти незламності «Добрий самарянин» уже встановили у Кривому Розі, Запоріжжі та Тернівці, що на Дніпропетровщині. Проєкт реалізує Патріарша фундація «Мудра справа» за підтримки Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії.

«Добрий самарянин»: перші пункти незламності в Донецькому екзархаті

Кожен намет обладнаний вентиляцією, обігрівом і буржуйкою. Можна приготувати їжу, підзарядити телефон та завжди залишатися на зв’язку завдяки швидкісному Інтернету від Starlink. За задумом проєктантів, пункт може вмістити до 50 осіб, які одночасно можуть заряджати свої мобільні пристрої.

Звернутися по допомогу в пункт незламності «Добрий самарянин» можуть не лише парафіяни певного храму, а й всі охочі та потребуючі.

«Наша Церква на найвищих рівнях дбає, щоб якомога якісніше послужити людям на тих територіях, де є особлива потреба. Тут немає багато греко-католиків, але ми, як Церква, служимо людям навколо, які є у потребі, незважаючи на їню релігійну належність чи мову спілкування. Ми просто служимо. Так ми засвідчуємо про Бога, про свою Церкву, про нас на цих територіях», — ділиться думками о. Іван Талайло з Кривого Рогу.

Знайти пункти незламності «Добрий самарянин» у межах Донецького екзархату можна за адресами:

1. Вул. Івана Франка, 8, м. Кривий Ріг. Графік роботи: будні з 8:30 по 17:00.
  2. Вул. Андрея Шептицького (колишня вул. Талаліхіна), 58, м. Запоріжжя. Графік роботи: щодня з 7:00 по 21:00.
  3. Вул. Героїв Космосу, 2 а, м. Тернівка, Дніпропетровська обл. Графік роботи: цілодобово, є сторож.
за матеріалами пресслужби Донецького екзархату УГКЦ