«Для родин загиблих героїв їхні могили — найспокійніше місце у світі», — владика Володимир Груца

29 серпня 2024, 12:00 179

Коли я відвідував могили наших героїв на Личаківському кладовищі, одна жінка мені показувала, що в одному місці похоронений її зять, а в іншому — син. Можна уявити, що є в житті цієї жінки. Але вона каже, що для неї — це найспокійніше місце у світі. Про це сказав єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир Груца в інтерв’ю для Департаменту інформації УГКЦ про біль війни.

Архиєрей поділився, що слова цієї жінки його дуже довго супроводжували у роздумах. На його переконання, це дивовижно, що цвинтар, якого всі бояться, де є дотик зі спогадами та з болем, вона вважає своєю терапією.

«Ця жінка сюди може прийти, бо тут є її рідна людина. У такий спосіб вона теж йде своєю дорогою зцілення. Бо для більшості цвинтар — це місце страху. Туди не хочуть йти, тим більше ввечері», — сказав єпископ-помічник.