День Державного прапора України відзначили велопрощею

27 серпня 2024, 13:49 83

У п’ятницю, 23 серпня, у День Державного прапора України, в Ямницькій територіальній громаді відбулася велопроща до святого місця у с. Нова Гута — джерела «Жива Вода». Паломництво проходило під гаслом «За мир і спокій в Україні».

День Державного прапора України відзначили велопрощею

Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Традиційне для громади культурно-духовне спортивне дійство відбулося учетверте. До участі у велопрощі долучилися сільський голова Ямниці п. Роман Крутий, чисельно зібрані представники влади та духовенства, а також активні мешканці сіл громади. Цьогоріч велосипедну прошу до Нової Гути здійснило близько 100 активістів з Ямниці, Павлівки, Сільця, Тязева, Рибного, Майдану, Нової Гути та Ценжева.

Прочани проїхали велосипедний маршрут, починаючи від с. Сілець, далі — через Тязів та Ямницю, а тоді у Павлівці, дочекавшись паломників із Рибного, всі разом вирушили до Нової Гути, де зустрілися з паломниками з Майданського старостинського округу. Від початку маршруту в населених пунктах велосипедисти зупинялися біля храмів і мали можливість невеликого перепочинку та молитви.

«Сприятлива погода, щира молитва та патріотичний музичний супровід у дорозі дарували гарний настрій, позитивні емоції та духовне піднесення», — розповідають учасники поїздки.

По прибутті до храму Святого великомученика Димитрія с. Нова Гута, учасники велопрощі разом помолилися Божественну Літургію, яку служили священники храмів Ямницької ТГ.

Всі присутні у храмі в щирій молитві просили Господа здоров’я, миру, єдності для українського народу, а також перемоги та заступництва для українських захисників.

Кінцевим пунктом велопрощі стало прибуття до святого місця у с. Нова Гута — джерела «Жива вода», де всі спільно молилися Молебень до Пресвятої Богородиці.

Наприкінець була добра нагода набрати та напитися води з цілющого джерела.

Учасники велопрощі висловили слова щирої вдячності організаторам, духовним отцям усіх парафій громади, медикам КНП «ЦПМСД» Ямницької ТГ, а також поліцейському громади за супровід і порядок на дорозі.