Патріарша рада соціальної комунікації УГКЦ

Патріарша рада соціальної комунікації Української Греко-Католицької Церкви має на меті надавати комунікаційну підтримку діяльності Глави УГКЦ у здійсненні місії Церкви в Україні та світі. Рада є постійним дорадчим органом Отця і Глави УГКЦ в комунікаційній ділянці. Заснована декретом Отцем і Главою УГКЦ 7 травня 2019 року.

Завдання Ради:

• розроблення стратегічних цілей комунікації УГКЦ;
  • допомога Департаменту інформації в реалізації стратегічних цілей комунікації УГКЦ;
  • пошук джерел фінансування у співпраці з Патріаршим економатом для розвитку комунікаційної діяльності УГКЦ;
  • опрацювання комунікаційних моделей реагування на кризові ситуації та виклики.

Персональний склад

Очолює Патріаршу раду соціальної комунікації УГКЦ Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Члени Ради:

• отець Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, — заступник голови Ради;
  • отець Андрій Максимович;
  • отець Андрій Зелінський, радник Отця і Глави УГКЦ зі стратегії комунікації;